Mūsu stāsts

We love data, data loves us

We love data,
data loves us

Nozarē darbojamies teju 21 gadus. Biznesa ideja radās, strādājot Visma preču pārdevēju tīklā, kad sapratām, ka ar vienu risinājumu klientiem nepietiek. Mūsu mērķis bija nodrošināt visu procesu, ne tikai datu ievadi vien. Priecājamies būt lielākie Horizon sadarbības partneri, roku rokā strādājot jau 19 gadus.
Šīs arī ir galvenās atšķirības no mūsu konkurentiem.

Automatizē procesus

Paplašini savu biznesu un izaugsmi

RGP piedāvāto biznesa procesu automatizāciju teju 20 gadus izmanto vairāk nekā 600 uzņēmumu. Mūs ir izvēlējušies tādi uzņēmumi, valsts un pašvaldību iestādes kā SIA Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, VSIA Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, SIA Rīgas meži, SIA Vidzemes mežsaimnieks, SIA Lat Eko Food, SIA BMS-Baltijas Marketing Serviss, SIA DEVONA, Mārupes pašvaldība, Labklājības ministrija, Finanšu ministrija, SIA Getliņi EkoAmber Distribution Latvija, SIA GIVEN LATVIA, SIA Brain Games u.c. 

Esam lielākais RVS Horizon partneris Latvijā un klientiem nodrošinām arī individuālu procesu vadību, programmatūru un programrisinājumus, kas ietver, piemēram, pilnu grāmatvedību, tajā skaitā finanšu, pamatlīdzekļu, darba laika un krājumu uzskaiti, ražošanas uzskaiti un platformas personālam, risinājumus un automatizāciju noliktavai, loģistikai, nekustamo īpašumu apsaimniekošanas uzskaitei, medicīnas procesu uzskaitei, mežu izstrādei un apsaimniekošanai, kā arī mūsdienīgus biznesa inteliģences risinājumus datu analīzei.

0 +

Uzņēmumi un valsts iestādes izmanto mūsu pakalpojumus

0 +

Gadu pieredze biznesa procesu automatizācijā

0

Produkti dažādām nozarēm

0 +

Profesionāli darbinieki

Mūsu klienti

iepazīties

RGP komanda

Esam vairāk nekā 40 cilvēku, un galvas ik dienu kūp, lai radītu katram uzņēmumam pielāgotu datu organizāciju. Komandā ir programmētāji, biznesa virzienu vadītāji, konsultanti, projektu vadītāji un, protams, vadība. Mēs fokusējamies uz mērķtiecību.

Esam draudzīgi un ģimeniski. Mūs aizrauj kopīgi pārgājieni, laivu braucieni, dzimšanas dienas ballītes un citi svētki, jo ar saspringtu prātu sistēmu nevar radīt.

Jānis Priedītis

Valdes loceklis

Kristaps Otsons

Izpilddirektors

Mairis Kalmikovs

Izstrādes vadītājs

Ieva Ošleja

Ieviešanas nodaļas vadītāja

Toms Kovkājevs

Sistēmu arhitekts

Inese Zune

Projektu vadītāja

Mairis Kalmikovs

Izstrādes vadītājs

Mairis Kalmikovs

Izstrādes vadītājs

Toms Kovkājevs

Sistēmu arhitekts

Inese Zune

Projektu vadītāja

Inese Zune

Projektu vadītāja

RGP aktuālās vakances

Apskati mūsu piedāvātās vakances, iespējams, ka tieši Tu esi mūsu trūkstošais ķēdes posms.
Scroll to Top