Sadarbības partneri

Mūsu klienti

Zinātkāre, centība, inteliģence, spēcīga darba ētika un spēja labi sadarboties ar citiem. Ja vēlaties mums pievienoties, lūdzu, apskatiet mūsu aktuālās vakances. Vakance ir aktuāla līdz brīdim, kad tā tiek izņemta no mūsu mājas lapas.

Medicīna

Slimnīca “Ģintermuiža”

Uzņēmuma speciālisti ir atsaucīgi un vienmēr sniedz konsultācijas mūs interesējošos jautājumos.
Tālāk

Klients

Tā, kā PalmaMedical ir integrēta ar slimnīcas noliktavas sistēmu Horizon, tad viegli sekot līdz noliktavas atlikumam un faktiski izlietotajiem medikamentiem.
Tālāk

Mežsaimniecība

R Grupa

Ar rezultātu esam ļoti apmierināti, mūsu biznesā ļoti svarīgi spēt operatīvi iegūt informāciju par mežizstrādes cirsmās notiekošo un precīzu datu iegūšana palīdz pieņemt pārdomātus lēmumus.
Tālāk

Grantiņi M

Ilgi ar lēmumu par sistēmas ieviešanu nevilcinājāmies un jau sākot sistēmu ieviest sapratām, ka esam pieņēmuši pareizo izvēli.
Tālāk

Resursu vadības sistēma Horizon

Mārupe

Ļoti novērtējam konsultantu pieredzi un spēju atrast risinājumus nestandarta situācijās.
Tālāk

Rīgas dzemdību nams

SIA RGP bijis mūsu atbalsts jau vairākus gadus un ļoti novērtējam konsultanti Inesi Puriņu, kas spēja atrast labāko risinājumu mūsu darbinieku atalgojuma aprēķinam.
Tālāk

Biznesa inteliģence

Labklājības ministrija

Ieviešot nozarē vienotu budžeta plānošanas un izpildes uzraudzības IT risinājumu JEDOX, galvenais ieguvums mums, kā nozari uzraugošai iestādei, ir ātra un vienkārša iestāžu budžeta izpildes informācijas ieguve.
Tālāk

Devona

Ja agrāk mūsu grāmatvedība gatavoja peļņas un zaudējuma pārskatus, kas paņēma daudz laika, tad šobrīd šo informāciju ērti varu apskatīt jebkurā laikā un vietā, kur pieejams internets.
Tālāk

Tirdzniecība

Scroll to Top