PAKALPOJUMI

Visi pakalpojumi >> Resursu vadības risinājumi

Resursu vadības risinājumi

No visiem grāmatvežiem un finanšu vadītājiem tiek sagaidīts viens: mērķtiecīga līdzdalība uzņēmuma izaugsmes procesā. Uzņēmumam vai organizācijai tas nozīmē laikā veiktas finanšu darbības, precīzus finanšu pārskatus, tālredzīgu resursu plānošanu un spēju ieraudzīt, kur un kā iespējams optimizēt uzņēmuma izmaksas. Taču realitāte nereti uzspiež savus likumus un uzņēmuma attīstība nenotiek tik ātri, kā gribētos. Kas kavē attīstības procesu un kā to novērst?

Iespējams, Jums nepieciešams kāds no mūsu piedāvātajiem finanšu vadības risinājumiem – programma Horizon vai programma PalmaSoft uzņēmuma procesu optimizācijai. Mēs veicam uzstādīšanu un nodrošinām gan apmācību, gan arī pilnu servisu un konsultācijas ikdienā.

Iespējams, Jums ir nepieciešama kāda specifiska grāmatvedības programma, kas nav mūsu ikdienas produktu klāstā. Arī to mēs varam nodrošināt, jo sadarbojamies ar lielākajiem grāmatvedības un finanšu vadības programmu ražotājiem un uzturētājiem Latvijā.

 

Iespējams, Jums nepieciešams pavisam cits risinājums? Un arī šajā gadījumā mēs varam palīdzēt – vienkārši atnāciet uz sarunu!

Horizon Resursu vadības un grāmatvedības programma

PalmaSoft – Web bāzēts grāmatvedības risinājums