enlvru
mail info@rgp.lv telephone +371 67281335

Par mums

Mēs esam šeit, lai atbalstītu un veicinātu Jūsu uzņēmuma izaugsmi. Sakārtotu Jūsu uzņēmuma resursus un ieteiktu, kā tos visveiksmīgāk pārvaldīt. Sagatavotu Jūs pamatotiem lēmumiem. Palīdzētu nopelnīt vairāk un iztērēt mazāk. Un atvieglotu Jūsu ikdienu. Piezvaniet vai uzrakstiet mums un pastāstiet, kas Jums ir nepieciešams. Mēs esam šeit, lai atrastu atbildi – precīzi pielāgotu Jūsu uzņēmuma vajadzībai.

KOMANDA


Lelde Kiršteina

Apveltīta ar lielisku humora izjūtu un izcilu atbildības sajūtu, padara pozitīvu katru dienu ne tikai kolēģiem, bet arī klientiem un sadarbības partneriem. Azartiski veicot biroja vadītājas pienākumus, Lelde vienmēr laipni atbild uz klientu uzdotajiem jautājumiem, zina, kur atrast nejauši noklīdušus sadarbības līgumus, izplāno kolēģu komandējumus, bet pats galvenais – allaž spēj sniegt palīdzību visos ar RGP darbību saistītajos jautājumos.

Rolands Klušs

Projektu vadītājs ar lielu pieredzi arī konsultanta darbā, tādēļ spēj saredzēt, kur un kad nepieciešami papildu vai nestandarta risinājumi. Lieliski pārzina gan budžeta iestāžu, gan arī saimniecisko uzņēmumu specifiku.
Specializējies arī BI risinājuma Jedox ieviešanas projektos.

Ieva Eihenberga-Baumerte

Jaunpienācēja “RGP” komandā un jau paspējusi sevi pieteikt kā jaudīgu profesionāli. Strādājusi ar grāmatvedības programmām jau no 2000. gada un spēj piedāvāt trāpīgus risinājumus gan budžeta iestādēm, gan saimnieciskajiem uzņēmumiem.

Andis Melameds

Uzņēmuma resursu vadības un biznesa analīzes eksperts. Ilggadēji krājis pieredzi galvenā grāmatveža amatā. Ātri spēj izprast Jūsu uzņēmuma vajadzības un problēmas līdz smalkākajām niansēm un tās atrisināt, kā arī ir uzticams konsultants ar grāmatvedību saistītos likumdošanas jautājumos.

Ineta Mateļonoka

Ja nepieciešami nestandarta risinājumi un papildu programmu izstrāde, to paveiks Ineta, konsultante ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Ļoti labi pārzina budžeta iestāžu vajadzības, turklāt vienmēr pieejama Latgales reģiona klientiem, jo pārstāv “RGP” Daugavpilī.

Aldis Urtiņš

Labi pārzina resursu pārvaldības programmas un ir uzticams palīgs jebkuros tehniskajos jautājumos. Nodrošinās perfektu tehnisko servisu gan saimnieciskajām, gan budžeta iestādēm.

Kristaps Otsons

Lai arī gados jauns, tomēr pieredzes bagāts un atzīts pārdošanas menedžeris, kurš apveltīts ar teicamām komunikācijas spējām, vēlmi iedziļināties ikviena klienta vajadzībās un prasmi piedāvāt optimālu risinājumu. Ir ieinteresēts sadarbības partneru un jaunu klientu piesaistīšanā, detalizēti iepazīstinās ar “RGP” sniegto pakalpojumu specifiku un priekšrocībām.

Horizon
Finanšu vadības instruments vidēji lieliem un lieliem uzņēmumiem un organizācijām
Jedox
Biznesa analīzes risinājums pārdomātai uzņēmumu vadībai un izaugsmei
Tildes Jumis
Uzticams palīgs ikdienā uzņēmumu un organizāciju grāmatvežiem
1