enlvru
mail info@rgp.lv telephone +371 67281335
Biznesa analīze un finanšu konsultācijas

Stabils pamats izaugsmei

Sakārtota finanšu vadība

Uzņēmuma procesu optimizācija

Biznesa analīze un finanšu konsultācijas

No visiem grāmatvežiem un finanšu vadītājiem tiek sagaidīts viens: mērķtiecīga līdzdalība uzņēmuma izaugsmes procesos. Uzņēmumam vai organizācijai tas nozīmē laikus veiktas finanšu darbības, precīzi finanšu pārskati, tālredzīga resursu plānošana un spēja ieraudzīt, kur un kā iespējams optimizēt uzņēmuma izmaksas. Taču realitāte nereti uzspiež savus likumus un bieži vien uzņēmuma attīstība nenotiek tik ātri, kā gribētos. Kas bremzē attīstības procesu un kā to novērst?

Mūsu ierosinājums – izvēlēties uzticamu sabiedroto, kas ir gatavs iedziļināties Jūsu uzņēmuma specifikā un rast atbilstošāko risinājumu.

Iespējams, Jums vienkārši nepieciešams kāds no mūsu piedāvātajiem finanšu vadības risinājumiem – programmas Horizon vai Tildes Jumis uzņēmuma procesu optimizācijai. Mēs veicam uzstādīšanu un nodrošinām gan apmācību, gan arī pilnu servisu un konsultācijas ikdienā.

Iespējams, Jums ir nepieciešama kāda specifiskāka grāmatvedības programma, kas nav mūsu ikdienas produktu klāstā. Arī to mēs varam nodrošināt, jo sadarbojamies ar lielākajiem grāmatvedības un finanšu vadības programmu ražotājiem un uzturētājiem Latvijā.

Iespējams, grāmatvedība Jūsu uzņēmumā ir perfektā kārtībā, tomēr Jums arvien trūkst stabila pamata kvalitatīvu lēmumu pieņemšanai. Mums tam ir risinājums – unikāls biznesa analīzes instruments Jedox, kas ļauj veikt visaptverošu datu analīzi, prognozēt tālāko uzņēmuma virzību un pieņemt pareizus lēmumu.

Iespējams, Jūsu vajadzība ir komplicētāka un Jums ir nepieciešams inovatīvs, īpaši pielāgots risinājums. Arī te mēs varam palīdzēt – mēs iedziļināsimies Jūsu uzņēmuma īpatnībās un mērķos un ieteiksim, kā no esošā stāvokļa nonākt ideālajā situācijā.

Iespējams, Jums nepieciešams pavisam cits risinājums nekā Jūs domājat. Un arī te mēs varam palīdzēt – vienkārši atnāciet uz sarunu!


Pieteikties pakalpojumam

1